לכתוב תסריט זה יציאה למסע – מסע מופלא,  שתמיד יודעים איך הוא מתחיל, אבל אף פעם לא ממש בטוחים איך הוא יגמר. כמו בכל מסע טוב – קורה שנתקעים, הולכים לאיבוד, מסתובבים סביב עצמנו במעגלים, נכנסים לחרדות, מגלים שהלכנו לכיוון הלא נכון או שהגענו למשוכות שלעיתים נדמות כבלתי עבירות, ובקיצור – הרפתקאה שלמה. המצפן שלכם בהרפתקאה הזו הוא עורך התסריט.

עורך תסריט טוב  יזהה את הבעיות בתסריט ואת הסיבות בשלן הן נגרמו ובנוסף ידע כיצד לכוון את התסריטאי בהמשך הכתיבה .

איך זה עובד?

אתם שולחים אלי את התסריט שלכם, אני קוראת, מגבשת חוות דעת ואז נפגשים לשעה וחצי/שעתיים  של שיחה (אינטרנטית או פיזית – תלוי בכם) כשבתום הפגישה תצאו עם כלים , רעיונות והשראה להמשך הכתיבה .  משכו של התהליך וכמות הפגישות תלויות  במצב התסריט ובקצב העבודה שלכם.

בנוסף, ניתן לקבל ייעוץ חד פעמי  באותה המתכונת. עלות הייעוץ  תיקבע עפ"י אורך התסריט.

כיתבו לי: kotvimtasrit@gmail.com

אדם דויטש, במאי:

טלי היא אשה מעוררת השראה, בעלת ידע עצום, קולנועי וטלוויזיוני, היא רואה את התסריט ומיד מבינה את הראש, מציעה רפרנסים ,ויודעת איך לכוון ולעזור במסע הכתיבה.

איילת בכרך, תסריטאית ובמאית

כבר מהמפגש הראשון טלי נתנה את כולה, דרשה וכיוונה אותי לסטנדרטים של כתיבה המקצועיים ביותר שיש. ידעה לקחת את הקושי והמחסומים התסריטאים שלי ולהפוך אותם למקפצה לתסריט טוב יותר. היא נכנסת במהירות לעמקי התסריט, יסודית, יודעת היטב לנתח ולמצוא את הנקודות הזקוקות לחיזוק יודעת לכוון ולהציע אפיקי עלילה נוספים ,מוציאה ממך את המיטב ומעצימה את מקורות ההשראה שלך.

תרומתה של טלי לא הסתכמה בעבודת עריכה נפלאה, אלא גם בהמלצות ועצות אודות מפיקים במאים ובכלל. כאשר שאלתי למקורות הידע המקיפים שלה, למדתי שזכיתי בעורכת תסריט שמגיעה מעולם הקולנוע שנטועה בו חזק. טלי שימשה כלקטורית ראשית בחברת הפקה ותחת ידה עברו מהסרטים האהובים והמצליחים בארץ בשנים האחרונות. טלי נתנה לי הצצה בלתי אמצעית לתוככי, ומאחורי הקלעים של עולם הקולנוע בעזרת טיפים והצעות שלא יסולאו בפז.

תומר שריג, סופר ותסריטאי

טלי היא "הרנטגן" של התסריטים", יש לה יכולת אבחנה חדה ומדוייקת והיא מאתרת באופן מופלא את נקודות החולשה של התסריט שאתה ככותב שנמצא עמוק בתוך הסיפור כבר מתקשה לראות אותן. העצות שלה עזרו לי לשדרג את התסריט שלי בצורה משמעותית.

אלי קליין, במאי

כבמאי שעובד על סרטים וגם כותב תסריטים קורה שאני "נתקע" מידי פעם בעבודת התסריט. פגישה עם טלי הבהירה לי בדיוק היכן הייתה הבעיה בתסריט והאבחנה שלה סייעה לי לפתור את הבעיה ולהתקדם עם התסריט. תודה טלי!

נגישות