טלי סרניצקי

הסדנה היא  חוויה שאני יכולה להמליץ עליה בחום רב מכל הלב ומנסיון!  טלי היא מורה נהדרת שיודעת איך לעודד כל תלמיד בדרך שהוא זקוק לה. אל תחמיצו מסע מופלא!!!

נטלי שומנוב

טלי היקרה,
עד לפני חצי שנה בכלל לא חשבתי שיום אחד חלומי להיות יוצרת יתגשם, והנה פתאום כשהקורס הגיע הבנתי שגם אם לוקח זמן חלומות בסוף מתגשמים .אני מודה לך על כל התהליך בקורס, נהניתי מכל רגע ותודה שגרמת לי להגשים חלום ולהאמין בעצמי (:

רוברט יעקובנקו

הקורס "תסריטאות עד הבית" -בהנחייתה של טלי יעקב הוא קורס מעשיר.מהנה ובעיקר,משמעותי מאוד ליצירת תסריטאים יצרתיים ופורחים במדינת ישראל. בתור אחד המשתתפים והזוכים ,נהנתי מאוד במהלך הקורס ,שבו קיבלתי באופן נגיש לחלוטין ומוסבר כהלכה את המושגים הבסיסיים שבמקצוע התסריטאות. וכן,גם כלים פרקטיים שבעזרתם יישמתי את החומר שנלמד. טלי היא אשת מקצוע מעולה, אדם בעל רגישות רבה אך גם אחת שלא תוותר בקלות לתלמידים שלה ותדרבן אותם עד התוצר הסופי המיוחל. כל אדם נכה ,אשר חושב שיש לו סיפור לספר,סיפור שרק הוא יכל להוציא לאוויר העולם,לאדם כזה אני ממליץ מאוד להירשם לקורס "תסריטאות עד הבית" -עם טלי יעקב.

 

אורליה אבני

לפני המון שנים למדתי תסריטאות אך לא האמנתי בעצמי ולכן לימודיי הסתיימו מהר מאוד, כשהכרתי את טלי מנחת הקורס הבנתי שיש ביכולתי הרבה יותר ממה שאני נותנת לעצמי קרדיט. טלי סבלנית, כזאת שלא מוותרת לנו ומאמינה ביכולות שלנו, כזאת שעושה הכל כדי שנצליח ונגיע לתוצאות מושלמות, הקורס הוא מקצועי ביותר והכלים שקיבלתי לנו עזרו לי בהגשמת הפנטזיות הכי פרועות שלי , אני ממליצה בחום לכל מי שיש לו חלום ורוצה להגשימו להצטרף ולגלות עולם מופלא שקורה רק בסרטים.

יעל פטל גליל

תודה רבה ושאפו גדול על שבחצי שנה בסך הכל הקפצת אותי מאפס להמון! בהמון סבלנות, עידוד ואמונה, בליווי צמוד מקצועי ונעים (הלוואי שהייתה לי כמוך לעוד תחומים בחיים…), נהניתי מאד מאד ושמחה שהכרתי אותך!

יוסי צידוביץ

רציתי להודות לך על קורס מדהים, צהר חדש נפתח בפניי ועכשיו כשאראה סרט אצפה בו ואחפש את מה שלמדנו מי הגיבור, ארוע מחולל , קונפליקט/ קונפליקטים,  דרמה,  אנטגוניסט ופרוטגוניסט ,התרה , סיום  ועוד. את מרצה מעולה הפגנת שליטה אבסולוטית בחומר והעברת אותו בטוב טעם.

טלי היקרה,

בחצי השנה האחרונה ליווית אותנו בתהליך שהיה מטורף לכולנו, דחפת אותנו להצליח, חיזקת אותנו במקומות שהיינו צריכים והכי חשוב נתת לנו הזדמנות להוכיח לעצמנו שאנחנו יכולים, מוכשרים ומסוגלים להגיע רחוק, אני רוצה להודות לך בשמי ובשם שאר חברי הקורס על כל מה שהיית ועשית בשבילנו,
מי ייתן ותצליחי במעשי ידייך ותזכי להמון אושר ונחת בחייך.
אוהבים מאוד..
התסריטאים שלך…

נגישות